LTRK: nepieciešams "Kļūdu labojums"
LTRK (Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera) aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties kampaņā "Kļūdu labojums" un kopā ar LTRK sadarbības partneriem – uzņēmumiem, uzņēmēju organizācijām un nozaru asociācijām pieprasīt politiķiem veikt minimālo VSAOI sistēmas kļūdu labojumu un pārcelt tās spēkā stāšanās termiņu.
11/10/21
Mārtiņam Braunam 70!
Svinam, klausoties komponista radīto mūziku.
17/9/21
Par negodīgu konkurenci un tirgus kropļošanu
Š.g. 7. Jūlijā Pašnodarbināto mūziķu biedrība sūtīja Kultūras, Ekonomikas un Veselības ministrijām, kā arī Ministru kabinetam, Konkurences padomei un Valsts policijai adresētu vēstuli "Par pulcēšanās ierobežojumu kontroli un nevienlīdzību dažādās nozarēs".
7/7/21
ImKam 80!
Sirsnīgi sveicam Imantu Kalniņu - Meistaram šodien 80!!!
26/5/21
Pašnodarbināto mūziķu biedrība atskatās uz pirmā darbības gada laikā paveikto
Pirms gada šajā dienā, 22. maijā, tika dibināta Pašnodarbināto mūziķu biedrība (PMB). Biedrības padome atskatās uz kopīgi paveikto un turpina darbu pie iesāktajiem projektiem.
22/5/21
Aptauja par atbalsta efektivitāti
Aicinām piedalīties Latvijas pašnodarbināto mūziķu, mūzikas producentu un izpildītāju izveidotā aptaujā.
10/3/21
Daudz laimes, Maestro!
Visu “Pašnodarbināto mūziķu biedrības” biedru vārdā sveicam savu Goda biedru - Maestro Raimondu Paulu lielajā dzīves jubilejā un novēlam vienmēr palikt tikpat radošam, enerģiskam un asprātīgam, kā līdz šim!
12/1/21
Ko nozīmē būt pašnodarbinātam mūziķim Latvijā?
Ar mērķi vairot izpratni par pašnodarbināto mūziķu profesionālo darbību, “Pašnodarbināto mūziķu biedrība” (PMB) izveidojusi video, kurā attēlota kāda mūziķa ikdiena.
5/1/21
Mūžībā devies Gvido Linga
Vēl šī gada februārī Gvido Linga kopā ar savu grupu "Linga" atzīmēja dubultjubileju, svinot savus 50 un grupas 30.
20/12/20
PMB goda biedram Raimondam Paulam piešķirts Uzlecošās Saules ordenis
Japānas valdība paziņojusi ārvalstnieku sarakstu, kuriem nolemts piešķirt Japānas valsts apbalvojumus. To vidū ir arī komponists Raimonds Pauls, kuram piešķirts Uzlecošās Saules ordenis un Zelta stari ar kakla lentu, informēja Japānas vēstniecība Latvijā.
4/11/20
VKKF radošo personu nodarbinātības programmas nolikums tomēr netiks mainīts
Pēc vairākkārtējiem Pašnodarbināto mūziķu biedrības (PMB) lūgumiem Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) radošo personu nodarbinātības programmas nolikumā iekļaut nepieciešamās izmaiņas ar mērķi paplašināt programmas pretendentu skaitu pēc būtības Kultūras ministrija (KM) tomēr lēmusi to nedarīt un izsludinājusi konkursa pagarinājumu līdz 31.12.20. pēc nolikuma vecās redakcijas.
29/10/20
Aicinām uz semināru!
Š.g. 21. oktobrī plkst. 10:00 Mūzikas namā “Daile” Pašnodarbināto mūziķu biedrība rīkos semināru par izmaiņām nodokļu likumdošanā 2021. gadā.
19/10/20